+38 (066) 285 56 53 +38 (068) 303 76 75 +38 (063) 654 21 44
Банер1
Банер2

Оптовикам

Чарівна пряжка оптом в Україні

Інтернет магазин платків і зажимів для платків My clip являеться оптово-роздрібним. Асортимент товарів разноманітний. Каталог товарів включає платки, шарфи, чарівну пряжку оптом і інші зажими для платків. Серед основних задач компанії: розширення дилерської мережі, долучення партнерів і постачальників.
Чарівна пряжка і зажими для платків в Україні являються новинкою, і тому ми активно запрошуємо до співробітництва підприємців, бажаючих розширити свій асортимент.
   
Гідністю любої жінки являється її гардероб. Кожна дівчина може його поповнити за допомогою My clip, замовивши платки оптом у любій точці України.  Більшість стильних жінок мають у свєму гардеробі велике різноманіття платків і шалей. Часто їх використання викликає дискомфорт, так як шарфики і платки погано тримаються і сповзають з голови і плечей, особливо у сильний вітер. Тому зажими для платків актуальні і користуються попитом в Україні.

Також в інтернет-магазині My clip великий асортимент шарфів і платків. Ми являємося прямими імпортерами із Китаю, Туреччини і Індії, тому наші оптові ціни нижче і привабливі для підприємців.

З приводу оптових закупівель звертайтесь по телефону +380662855653. Ми обговоримо умови співробітництва і вишлемо Вам партнерський прайс цін. Замовити зажими для платків оптом в Україні Ви можете у любому куточку нашої батьківщини.

Компанія My clip співпрацює з великою кількістю оптових покупців із всієї України і країн партнерів (Польша,  Словачина, Молдова, Литва).

Основними клієнтами компанії являються:

1.    Магазини або відділи у торгових центрах, які займаються продажем жіночих аксесуарів
2.    Магазини з направленням FMCG (Fast Moving Consumer Goods)
3.    Підприємці, які торгують на ринках і ярмарках платками або жіночою біжутерією
4.    Інтернет-магазини жіночих аксесуарів
Хиты сезона