+38 (066) 285 56 53 +38 (068) 303 76 75 +38 (063) 654 21 44
Банер1
Банер2

Мастер-классы

Книга Майстер-клас з Чарівною пряжкою
Книга Майстер-клас з Чарівною пряжкою
Книга Майстер-клас з Чарівною пряжкою - наглядна інструкція для красивого оформлення платків і шарфів. Об'єм книги - 32 сторінки.
Майстер клас з Чарівною пряжкою на шовковій хустці
Майстер клас з Чарівною пряжкою на шовковій хустці Купити Чарівну пряжку на подарунок – порадувати близьких красою і практичністю. Відео урок демонструє самий доступний варіант застосування Чарівної пряжки.
Майстер – клас з маленькою муфтою
Майстер – клас з маленькою муфтою Зажим – муфта маленька - чудове рішення для шейних платків. Розкішно виглядають маленькі муфти і на великих шалях із легкої тканини. Незамінним являеться зажим-муфта у банках і компаніях, де необхідно носити корпоративний одяг.
Майстер – клас з хусткою і чарівною пряжкою
Майстер – клас з хусткою і чарівною пряжкою Купити Чарівну пряжку – додати різноманіття до колекції платків із сотень комбінацій зав'язування. Чарівна пряжка чудово виглядає на шалі. За допомогою чарівної пряжки хустка перетворюється на дизайнерську прикрасу.
Майстер клас з пряжкою – метеликом
Майстер клас з пряжкою – метеликом Чарівна пряжка метелик – вишукана прикраса вашого гардеробу. Чарівна пряжка у формі метелика чудово підходить дітям і молодим дівчатам.  Метелик – самий цікавий і незвичайний зажим.